Система автоматизованої подачі палива «ЖИВЕ ДНО»

Неопубліковані

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

При використанні котельних установок на біопаливі, які працюють в цілодобовому режимі, необхідно передбачити запас палива для безперебійної роботи у вихідні та святкові дні (механізований паливний склад, який отримав назву «живе дно», або «жива підлога»). Отже, склад «живе дно» з дозатором призначений для накопичення продукту, зберігання, переміщення, дозування в автоматичному і ручному управлінні.

Склад палива повинен розташовуватися близько від котельні, мати отвір для в’їзду навантажувача або транспортного візка. Набір модулів скребкових штанг-штовхачів утворюють основу накопичувального бункера складу, що забезпечує розвантаження і дозовану видачу сипучого палива на пристрій подачі (шнековий, скребковий або стрічковий транспортер).

Основні елементи системи «живе дно»:

- рухова скребкова секція;

- скребковий конвеєр;

- насосна станція з гідроциліндрами приводу скребкових секцій та заслінки скребкового конвеєра;

- гідравлічна розводка;

- система автоматизованого управління.

Принцип роботи. «Живе дно» складається з бетонної основи і металевої конструкції у вигляді бункера накопичувача. Усередині бункера встановлена штанга зі стокерами, які рухаються завдяки гідроциліндрам. У приямку встановлений транспортер дозатор. Транспортер дозатор складається з металевої конструкції (рами, бортів, натяжного пристрою), мотору редуктора, транспортерної стрічки з шевроном або ланцюгової скребкової передачі. Дозування сировини відбувається через пульт управління, оснащений частотним перетворювачем.

У бункер складу «живого дна» подається сировина в необхідній для технологічного процесу кількості. Оператор з пульта управління включає станцію для руху стокерів. Стокери клином врізаються в сировину, і при поверненні під прямим кутом стекери зрушують сировину на транспортер дозатор. Транспортер дозатор, скребковий з ланцюгом переміщує сировину до живильного бункера котла. Транспортер дозатор оснащений мотором-редуктором, а для регулювання швидкості встановлений частотний перетворювач.

Система «Живе дно» є окремим виробом та може постачатися як в комплекті з котлом, так і у вигляді автономного індивідуального замовлення.

Контакти

10019, м. Житомир,вул. Комерційна, 8
 Контактные телефоны:
+38 (0412) 48-20-79 тел./факс
+38 (067)  412-54-01
 
Директор підприємства:
Зданевич Олександр Леонідович.