НЕСТАНДАРТ

Нестандарт

Розглянемо будь-яке нестандартне замовлення та підберемо оптимальне рішення для його втілення. Найчастіше замовнику, окрім твердопаливного котла, необхідні механізми подачі палива, такі як живе дно чи шнеки, або бункери-накопичувачі.
Наші фахівці нададуть консультативну допомогу у виборі устаткування, від якого безпосередньо залежить якість опалення приміщень або використання технологічного тепла. Залежно від розміру і конструкції споруди ми виготовимо те обладнання, яке необхідне саме Вам.

Нестандартні замовлення:
- бункери подачі палива для котлів, накопичувачі;
- механізми подачі палива:
живе дно
шнековий транспортер

БУНКЕР ПОДАЧІ ТВЕРДОГО ПАЛИВА В ТОПКУ КОТЛА

ПП «Котлотех» виготовляє спеціалізовані бункери для зберігання і подачі в топку котла твердого палива такого як тріска, гранули (пелети), лушпиння, дроблене ДСП тощо.

Бункер може бути укомплектований в залежності від вимог Замовника, сходами і люками для обслуговування, оглядовими вікнами, лампами освітлення, шнековими вузлами.

Виготовляємо бункери зі сталі, ґрунтовані та пофарбовані. Під замовлення бункер може бути покритий будь-яким спеціальним покриттям.

Пристрій подачі палива шнековий через живильник;

Пристрій подачі палива шнековий через бункер-накопичувач;

Плунжерна подача палива.

Пристрій подачі палива шнековий через живильник

Пристрій являє собою осередковий живильник з фланцем для приєднання транспортних пристроїв автоматизованих складів, завантажувальну шахту, оглядове вікно і шнековий транспортер. Паливо подається шнеком до каналу подачі, звідти подається в топку котла і розподіляється по колосниковій решітці, де відбувається його згоряння.

Частота подачі палива прораховується автоматично відповідно до потужності котла. Пристрій оснащений системою автоматичного пожежогасіння з термоклапаном та байпасною лінією, що гарантує протипожежний бар'єр, навіть у разі відсутності електрики. Осередковий живильник, який входить до комплекту даного типу пристрою подачі палива, призначений для безперервного завантаження необхідної кількості сипучих видів палива.

Пристрій подачі палива шнековий через бункер-накопичувач

Бункер-накопичувач – це сховище, призначене для накопичення і зберігання великих обсягів сипучих матеріалів, таких як деревна тирса та стружка, харчова та сільськогосподарська продукція чи відходи тощо. Існує два типи бункерів-накопичувачів:

  • Вертикальний Бункер-накопичувач;
  • Горизонтальний Бункер-накопичувач з рухомою підлогою («живим дном»).

Бункер-накопичувач використовується як оперативний бункер котельної установки з автоматичною, механізованою подачею палива в котел для спалювання.

Вертикальний Бункер-накопичувач – це сховище, виконане у формі циліндра. ПП «Котлотех» поставляє бункери-накопичувачі необхідного Замовнику об’єму, які мають вмонтований фільтруючий відсік різної продуктивності. На дні бункера-накопичувача розташований пневматичний або карданний перегрібач для ворошіння і вивантаження матеріалу. Габарити пристрою вивантаження підбираються виходячи з потреб Замовника.

Горизонтальний Бункер-накопичувач (сховище) – це рухомі модулі (скребки), вмонтовані на дні бетонного бункера, які рухаються за допомогою гідравлічного модуля.

Гідроциліндри рухаються вперед-назад, таким чином ворушать відходи і транспортують їх до каналу розвантаження. У розвантажувальному каналі встановлені датчики рівня. Вони запускають розвантажувальний шнек за сигналом, що розвантажувальний канал заповнений відходами. Ця система найбільше підходить для матеріалів з високою щільністю та різним ступенем вологості.

ПП «Котлотех» підбере продуктивність пристрою вивантаження, виходячи з потреб Замовника.

Плунжерна подача палива

Пристрій являє собою плунжер, що приводиться в дію гідроциліндром. Для здійснення завантаження плунжер спочатку рухається назад, щоб звільнити місце в каналі для порції палива, потім подає паливо в топку котла. Захист від проникнення полум’я здійснюється заслінкою, яка знаходиться на шахті плунжера відразу після транспортера. Заслінка приводиться в рух гідроциліндром і закривається методом противаги, що гарантує протипожежний бар’єр навіть в разі відсутності електрики. Два інфрачервоних датчика рівня контролюють кількість палива в шахті плунжера. Датчики рівня періодично прочищаються стисненим повітрям. Циліндри заслінки і плунжера працюють від однієї гідростанції тиском 210 бар. Датчики положення визначають позиції плунжера «відкрито» і «закрито», які служать визначниками початку і кінця циклу завантаження.

Система «Живе дно» є окремим виробом та може постачатися як в комплекті з котлом, так і у вигляді автономного індивідуального замовлення.

ШНЕКОВИЙ ТРАНСПОРТЕР

Шнековий транспортер - це корпус, в якому знаходиться сам шнек, а також підшипникові вузли і привід, які використовуються для його роботи. Корпус може бути закритим циліндричним або відкритим жолобообразним.

Шнек - це спіраль, виконана з цільного шматка сталі, закріплюється в корпусі за допомогою спеціальних опор з підшипниками. У шнековому валу є ущільнені місця, що попереджають забруднення підшипників оброблюваною продукцією. Деякі моделі транспортерів з цією ж метою передбачають для монтування підшипникових вузлів втулки, що відгороджують підшипники від сторонніх речовин.

Сучасний шнековий транспортер може працювати на різній швидкості, тобто його продуктивність можна регулювати. Що стосується двигуна, він може бути більш-менш потужним, це залежить від габаритів інструменту, його конкретного призначення та очікуваної ефективності. На відміну від гвинта, корпус має секційну будову і може бути зроблений з різних металів. Жолобний корпус обов'язково встановлений на суцільну раму і закріплений ребрами жорсткості, завдяки чому збільшується термін роботи обладнання.

Контакти

10019, м. Житомир,вул. Комерційна, 8
 Контактные телефоны:
+38 (0412) 48-20-79 тел./факс
+38 (067)  412-54-01
 
Директор підприємства:
Зданевич Олександр Леонідович.